Βλέπετε 1–12 από 110 αποτελέσματαSorted by latest
Η Ryuji εισάγεται από το Rizoulis Sport Fishing μπορείτε να τα βρείτε και στα συνεργαζόμενα καταστήματα Δείτε στο χάρτη το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα Πώληση Χονδρική-Λιανική
Ανά τιμή
RYUJI
RYUJI OCEAN SOUL Fuji 1.83m 30-200gr Slow jig Spin
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI CHALLENGER Fuji 1.83m 100-300gr Slow jig Cast
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI BIG GAME FUJI 2.03mt 60-140gr Cast
| Βάρος | 3,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI SEAHUNTER 2.06m 80-300gr Cast
| Βάρος | 3,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
Ryuji Light Style LRF 0.5-5g
| Βάρος | 2,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
Ryuji SEABOR FLAT JIG 80gr
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
FLAT JIG 80gr Bulpin ,FLAT JIG 80gr Green Gold ,FLAT JIG 80gr Mullet ,FLAT JIG 80gr Red Gold |
RYUJI PREDATOR SINKING 255
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
PREDATOR SINKING 255 BARRACUDA ,PREDATOR SINKING 255 BLUE GREEN UV ,PREDATOR SINKING 255 CHART BACK UV ,PREDATOR SINKING 255 CHROME UV ,PREDATOR SINKING 255 PHOENIX UV ,PREDATOR SINKING 255 PINK UV ,PREDATOR SINKING 255 WHITE |
Ryuji ARES X
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
ARES X 1000S ,ARES X 2000S ,ARES X 3000M ,ARES X 4000M ,ARES X 5000M ,ARES X 6000D |
RYUJI R-1020 CHINU BN
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
R-1020 CHINU N01 BN ,R-1020 CHINU N02 BN ,R-1020 CHINU N03 BN ,R-1020 CHINU N04 BN ,R-1020 CHINU N05 BN ,R-1020 CHINU N1/0 BN |
RYUJI R-1085 KITSUNE BN
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
R-1085 KITSUNE NO1/0 BN ,R-1085 KITSUNE NO2 BN ,R-1085 KITSUNE NO4 BN ,R-1085 KITSUNE NO6 BN |
RYUJI R-1120 OCTOPUS BN
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
R-1120 OCTOPUS BN 1/0 ,R-1120 OCTOPUS BN 2/0 ,R-1120 OCTOPUS BN 3/0 ,R-1120 OCTOPUS BN 4/0 ,R-1120 OCTOPUS BN 5/0 |