Βλέπετε 25–36 από 69 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Ανά brand
SONIK
Sonik Vader X Spinn
SKU:
VXSN0*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,3 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Vader X Spinn 2.42mt VXSN020 ,Vader X Spinn 2.70mt VXSN030 ,Vader X Spinn 3.05mt VXSN040 |
Aπόχη Carp Sonik VADER X 1.80mt
SKU:
SVXLN1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
Κοντάρι απόχης Sonik SKSC 3mt
SKU:
10.03.0033
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
SONIK GRAVITY X5 HT
SKU:
GRAVX5015
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
SONIK VADER XS Shore Rods
SKU:
VXS1**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220 × 10 × 10 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
VADER XS 4.27mt VXS140 |
Sonik SKS τρίποδας 3 καλαμιών
SKU:
SKSRODP
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,2 × 0,2 cm |
Κοντάρι απόχης Sonik SKSC 2.2 & 3mt
SKU:
10.03.2230
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
Στεφάνι απόχης Sonik
SKU:
10.03.10**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,5 × 0,01 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Στεφάνι SKSCLN15 10.03.1015 ,Στεφάνι SKSCLN18 10.03.1818 |
