Βλέπετε 61–69 από 69 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Ανά brand
SONIK
Sonik SK4 Fly reel
SKU:
SK4R56-7
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
SK4R56 SK4R56 ,SK4R78 SK4R78 |
Sonik SK3 Fly rods
SKU:
SK30*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Code:SK3030 SK3030 |
Sonik SK8 Fly rods
SKU:
SK80*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,15 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Code:SK8020 SK8020 ,Code:SK8030 SK8030 ,Code:SK8040 SK8040 ,Code:SK8060 SK8060 |
Sonik SK4 Spinning rods
SKU:
SKSP020
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,1 × 0,1 cm |
Sonik SK4 Boat rod
SKU:
SK4BR0*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 0,1 × 0,1 cm |
Sonik SK3 Boat rod
SKU:
SK3XTRBR0*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
SK3 BR 8/12LBS SK3BR010 ,SK3XTR BR 12/20LBS SK3XTRBR1 ,SK3XTR BR 20/30LBS SK3XTRBR2 ,SK3XTR BR 30/50LBS SK3XTRBR3 |
SONIK SK Continental 3t F/S
SKU:
SKCSR0*0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Κωδ:SKCSR010 SKCSR010 ,Κωδ:SKCSR020 SKCSR020 ,Κωδ:SKCSR030 SKCSR030 |
SONIK SK4 SHORE RODS 3t F/S
SKU:
SK4SR030
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
SONIK NCT SHORE RODS
SKU:
SKNCTSR010
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2,2 × 0,1 × 0,1 cm |
