Βλέπετε 1–12 από 30 αποτελέσματαSorted by latest
Βάσεις στήριξης καλαμιών όλων των τύπων!!!
Ανά τιμή
Βάσεις καλαμιών
Τρίποδας RYUJI PRO Surf 3 θέσεων 180cm
SKU:
RY-JSP-180
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |
Τρίποδας RYUJI BLUE Surf 2 θέσεων 180cm
SKU:
RY-XSP-180
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |
Feeder Concept rod holder SOFT TOUCH ROD REST M
SKU:
FC250-002M
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|
Βάση τηλεσκοπική δίχαλου Kudos 90-175cm
SKU:
10.01.9075
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2 κ. |
|---|
RYUJI Rod Holder Βάση τοιχου/σκαφους
SKU:
RYJ-RH0*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,3 × 0,2 × 0,2 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
RYUJI Rod Holder #06 White RYJ-RH06 ,RYUJI Rod Holder #09 Green RYJ-RH09 |
Τρίποδας Sonik Sea Surf 2 θέσεων
SKU:
FS0004
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,9 × 0,1 × 0,1 cm |
Βάση Εγγλέζικου 3 θέσεων TRP0-02
SKU:
10.01.0126
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |
Βάση Τρίποδας TRP-01 4 θέσεων
SKU:
10.01.0125
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,8 × 0,2 × 0,2 cm |
Lucky John Rod Stand
SKU:
AM-345
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |
Βάση Τρίποδας RP080-1 4 θέσεων
SKU:
10.01.0122
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,8 × 0,2 × 0,2 cm |
Βάση Εγγλέζικου 3 θέσεων RP010
SKU:
10.01.0124
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |








