Βλέπετε 13–24 από 43 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Ανά brand
Εργ/κες Μαλακές
Dragon DGN Θήκη Βυθόμετρου 9"
SKU:
91-40-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,45 × 0,4 cm |
Dragon DGN Τσαντάκι Μέσης LRF
SKU:
91-14-002
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,6 × 0,15 × 0,3 cm |
Dragon DGN Σάκος 65x40x34cm
SKU:
91-08-008
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,45 × 0,4 cm |
Θήκη μηχανισμών Dragon DGN
Fly Reels, Jigging Reels, Surf/Carp/Casting/Heavy, Για το σκάφος, Εργ/κες Μαλακές, Μηχανισμοί Spinning, Μηχανισμοί Εγγλέζικο
SKU:
91-07-002
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,3 × 0,4 × 0,2 cm |
Dragon Street Fishing Τσαντάκι Μέσης Μεγάλο
SKU:
98-14-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,15 × 0,3 cm |
Dragon Street Fishing Τσαντάκι Μέσης
SKU:
98-14-000
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,15 × 0,3 cm |
Dragon Street Fishing Σακίδιο Πλάτης Λοξό
SKU:
98-12-009
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,15 × 0,3 cm |
Dragon DGN Τσαντάκι Μέσης
SKU:
91-14-000
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,15 × 0,3 cm |
Dragon DGN Σακίδιο Πλάτης Λοξό
SKU:
91-12-009
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,15 × 0,3 cm |
Σάκος εργαλειοθήκη Dragon DGN σκληρό καπάκι 56x35x37cm
SKU:
91-09-009
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,6 × 0,35 × 0,4 cm |
Dragon DGN Τσάντα Spinning με θήκες πλαστικές 33x25x21cm
SKU:
91-09-008
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,35 × 0,29 × 0,2 cm |
Dragon DGN Τσάντα Spinning με θήκες πλαστικές 49x27x20cm
SKU:
91-09-007
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,29 × 0,2 cm |





