Βλέπετε 1–12 από 18 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Φορητά ψυγεία
Ψυγείο Force Evo 85LT
SKU:
FC-E100-85
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,9 × 0,5 × 0,5 cm |
Ψυγείο Force Evo 60LT
SKU:
FC-E100-60
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,8 × 0,5 × 0,5 cm |
Ψυγείο Force Evo 40LT
SKU:
FC-E100-40
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,4 × 0,4 cm |
Ψυγείο Force Evo 30LT
SKU:
FC-E100-30
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,53 × 0,37 × 0,34 cm |
Ψυγείο Force Evo 20LT
SKU:
FC-E100-20
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,55 × 0,35 × 0,35 cm |
Ψυγείο Force Evo 10LT
SKU:
FC-E100-10
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,4 × 0,35 × 0,35 cm |
Ψυγείο Pinacle Primero 32 lt
SKU:
UN-31502
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,35 × 0,75 cm |
Ψυγείο Pinacle Primero 25 lt
SKU:
UN-31500
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,6 × 0,35 × 0,65 cm |
Ψυγείο Σάκος Sonik SKS cool Bag
SKU:
SKSCLB
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,3 × 0,3 × 0,24 cm |
Ψυγείο Eskimo 60
SKU:
UN-PN31450
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 5,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,65 × 0,4 × 0,4 cm |



