Βλέπετε 1–12 από 17 αποτελέσματαSorted by latest
Εδώ θα βρείτε μερικά από τα καλύτερα καλάμια για carp fishing!!!
Ανά τιμή
Ανά brand
Καλάμια Carp
Dragon Maxima Carp 3.25
SKU:
24-29-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,6 κ. |
|---|
SONIK VADERX RS Carp
SKU:
AC002*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
VADERX RS 12' 3.25LB AC0026 ,VADERX RS 12' 3.50LB AC0027 ,VADERX RS 13' 3.50LB AC0028 |
SONIK XTRACTOR RECON 12′(3,60mt)
SKU:
AC000*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
RECON 12'(3,60mt) 3,25Lbs -Τηλεσκοπικό + AC0005 ,RECON 12'(3,60mt) 3,5Lbs -Τηλεσκοπικό + AC0006 |
SONIK SKS BLACK carp rods
SKU:
SKSBCR*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
SONIK SKS CARP RODS
SKU:
SKSCR0*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon Heavy Duty 2.70/3.00/3.90
SKU:
01.32.0**0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Heavy Duty 2.70 01.32.0270 ,Heavy Duty 3.00 01.32.0300 ,Heavy Duty 3.60 01.32.0360 ,Heavy Duty 3.90 01.32.0390 |
Dragon Mega baits CHALLENGE Carp
SKU:
25-30-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2,05 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
CHALLENGE 3.60mt 25-30-361 ,CHALLENGE 3.90mt 25-30-391 |
Dragon Mega baits TACTIC Carp
SKU:
25-28-3**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
TACTIC 3.60mt 25-28-361 ,TACTIC 3.90mt 25-28-391 |
Dragon Mystery Camou Carp Pro 3 1/4lbs
SKU:
21-29-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Camou Carp 3.60mt 21-29-361 ,Camou Carp 3.90mt 21-29-391 |
Dragon Mystery Camou Carp Pro 2 3/4lbs
SKU:
21-27-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Camou Carp 3.60mt 21-27-361 ,Camou Carp 3.90mt 21-27-391 |
Dragon Maxima Carp 3.75
SKU:
24-31-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|
Dragon Maxima Carp 2.75 Lbs
SKU:
24-27-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Maxima 3.60mt 24-27-361 ,Maxima 3.90mt 24-27-391 |


