Βλέπετε 25–36 από 64 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Ανά brand
Καλάμια Spinning
Dragon SHIGAI
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
SHIGAI 2.13m 1-10g 28-11-213 ,SHIGAI 2.45m 1-10g 28-11-245 ,SHIGAI 2.45m 3-15g 28-13-245 |
Lucky John Anira EGIRA 8΄3" Eging Rod
| Βάρος | 2,9 κ. |
|---|
Ryuji Luna II
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Luna II 2.10 0.5-10g 01.33.2154 ,Luna II 2.25 0.5-10g 01.33.2254 ,Luna II 2.40 4-30g 01.33.2443 ,Luna II 2.70 4-35g 01.33.2745 |
Dragon BASS-X-FURY S-661MH 10-25g 1,98m 1PS
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|
Dragon FISHMAKER C.R.C. EVO.1
| Βάρος | 0,9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,3 × 0,3 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
C.R.C. EVO.1 10-21g 2,28m S2-7634-XFM 28-34-228 ,C.R.C. EVO.1 10-21g 2,45m S2-8034-XFM 28-34-245 ,C.R.C. EVO.1 14-25g 2,28m S2-7678-XFM 28-35-228 ,C.R.C. EVO.1 14-25g 2,45m S2-8078-XFM 28-35-245 ,C.R.C. EVO.1 18-30g 2,45m S2-8098-XFMH 28-36-245 ,C.R.C. EVO.1 18-30g 2,75m S2-9098-XFMH 28-36-275 ,C.R.C. EVO.1 21-35g 2,45m S2-8054-XFMH 28-37-245 ,C.R.C. EVO.1 21-35g 2,75m S2-9054-XFMH 28-37-275 |
Lucky John VANREX JIG TRAVEL 21 804MLF
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|
DTD CALAMARI HUNTER
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,45 × 0,1 × 0,1 cm |
Dragon NanoLITE EVO AIR 2.28
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
Lucky John BLACK SENSE FARAON CAST
| Βάρος | 2,3 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
BLACK SENSE FARAON 21 LJBSF-732MLFC ,BLACK SENSE FARAON 28 LJBSF-732MFC |
Dragon EXCITE
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Dragon EXCITE SPINN 14 228 20-82-228 ,Dragon EXCITE SPINN 14 245 20-82-245 ,Dragon EXCITE SPINN 18 245 20-83-245 ,Dragon EXCITE SPINN 21 245 20-84-245 ,Dragon EXCITE SPINN 25 245 20-85-245 ,Dragon EXCITE SPINN 30 245 20-87-245 ,Dragon EXCITE SPINN 30 275 20-87-275 ,Dragon EXCITE SPINN 35 275 20-88-275 |
Dragon X-TREME
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Dragon X-TREME CREEK 2.23 23-12-223 ,Dragon X-TREME CREEK 2.35 23-12-235 ,Dragon X-TREME FINESSE 2.35 23-11-235 ,Dragon X-TREME LURE 23-14-235 ,Dragon X-TREME STREAM 23-13-235 ,Dragon X-TREME TOUGH 2.13 23-15-213 ,Dragon X-TREME TOUGH 2.35 23-15-235 |
Dragon FINESSE JIG CASTING ROD
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
FINESSE JIG 25 C662XF 20-07-199 |








