Προβάλλονται όλα - 6 αποτελέσματαSorted by latest
H KUdos εισάγεται αποκλειστικά από το Rizoulis Sport Fishing Τα προιόντα kudos μπορείτε να τα βρείτε και στα συνεργαζόμενα καταστήματαΔείτε στο χάρτη το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα
Ανά τιμή
KUDOS
KUDOS Green Face IM6-Τηλεσκοπικό 80/150g 4,20mt
SKU:
01.01.4015
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Mebaru WORM 8cm
SKU:
04.07.800*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,08 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Mebaru WORM Brown 04.07.8004 ,Mebaru WORM Orange 04.07.8003 ,Mebaru WORM Pearl 04.07.8005 ,Mebaru WORM Pink 04.07.8001 ,Mebaru WORM Purple 04.07.8002 |
Βάση Εγγλέζικου 3 θέσεων RP010
SKU:
10.01.0124
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,2 × 0,2 cm |
Remixon KUDOS Ultra Cast 200
SKU:
01.00.**20
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Ultra Cast 390 01.00.3920 ,Ultra Cast 420 01.00.4020 |
Remixon Kudos Avatar 150
SKU:
01.00.4015
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon KUDOS IM8 80-150gr
SKU:
01.00.4215
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |