Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματαSorted by latest
Το κατάστημα Sport Fishing Store-Rizoulis επιλέγει, εμπορεύεται, εισάγει και διαθέτει προϊόντα των καλύτερων κατασκευαστών ειδών αλιείας, στης καλύτερες τιμές της αγοράς!!! Τα εμπορεύματά μας στέλνονται αντικαταβολή σε όλη την Ελλάδα!!!
Ανά τιμή
TICA
Tica Crystal Multitip 3.35-3.96M
SKU:
Tic-multitip
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Tica Persevever Match
SKU:
Tic-persev
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Tica θήκη Eγγλέζικου 1.60mt
SKU:
Tic-Rodbag1zip1.60mt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,2 × 0,2 cm |
Tica Stunna Match Maxi-Cast
SKU:
TIC-GL**50
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Stunna 3050 TIC-GL3050 |
Tica SR Sportera
SKU:
Tic-SR
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Sportera SR3007 SR3007 ,Sportera SR3507 SR3507 ,Sportera SR4507 SR4507 ,Sportera SR5007 SR5007 ,Sportera SR6007 SR6007 |
Tica Spinfocus GT
SKU:
Tic-GT**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,35 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Spinfocus GT2550 TIC-GT2550 ,Spinfocus GT3050 TIC-GT3050 ,Spinfocus GT3550 TIC-GT3550 |
Tica TICATEAM ST568
SKU:
TIC-ST568
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,9 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
ST458 TIC-ST458 ,ST558 TIC-ST558 ,ST568 TIC-ST568 |