Βλέπετε 1–12 από 28 αποτελέσματαSorted by latest
Εδώ θα βρείτε μεγάλη γκάμα από απόχες σε όλα τα μέτρα, γάντζους, καθώς και καλαθάκια φύλαξης ψαριών!!!
Ανά τιμή
Απόχες-Γάντζοι
Γάντζος RYUJI KA-01 -Αλου. πτυσόμενος 40-90CM
SKU:
RY-KA-01
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|
Απόχη Remixon LND-04 Τηλ/κή Αλου-3τεμ 60cm 150cm
SKU:
10.03.0639
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,37 κ. |
|---|
Απόχη Remixon LND-02 -Αλου-καουτσουκ 65*60cm 1,70mt
SKU:
10.03.2451
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,7 × 0,5 × 0,4 cm |
Κοντάρι απόχης NYTRO IMPAX COMMERCIAL 3m Τηλεσκοπικό
SKU:
20500003
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,4 κ. |
|---|
Στεφάνι απόχης NYTRO MONO MESH GHOST NET 20"
SKU:
20900014
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,5 × 0,1 cm |
Ανταλακτικό Απόχης Remixon CW-19 πετονιάς
SKU:
10.03.6564
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|
REMIXON Μαγνήτης Απόχης & Αξεσουάρ
SKU:
10.28.100*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
MG-001 Γκρί 10.28.1006 ,MG-001 Κίτρινο 10.28.1004 ,MG-001 Κόκκινο 10.28.1005 ,MG-001 Μαύρο 10.28.1002 ,MG-001 Μπλέ 10.28.1003 |
As-Lures HOOKAN
SKU:
AS-HK-***
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
HOOKAN Fluo ΚΙΤΡΙΝΟ AS-HK-FLY ,HOOKAN Fluo ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ AS-HK-FLO |
Στεφάνι απόχης Lucky Jhon 35x35cm
SKU:
FC3535-025LN
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,5 × 0,5 × 0,5 cm |
Aπόχη Carp Sonik VADER X 1.80mt
SKU:
SVXLN1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
Κοντάρι απόχης Sonik SKSC 3mt
SKU:
10.03.0033
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |







