Βλέπετε 1–12 από 183 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Καλάμια
Angless MOTION-S Slow Jigging1,91m
SKU:
RV-MTS-632C-*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
MOTION-S Slow jig 632C-1 120-260g 1,91m ,MOTION-S Slow jig 632C-1 60-160g 1,91m |
Lucky John Basara MORMIX 3 6’6″ 1.98 0.5-3G
SKU:
LJ2000-198
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,1 κ. |
|---|
NYTRO Marvelist FLOAT 420mt medium 14′ 28gr
SKU:
20200134
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI OCEAN SOUL Fuji 1.83m 30-200gr Slow jig Spin
SKU:
01.28.1820SP
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI CHALLENGER Fuji 1.83m 100-300gr Slow jig Cast
SKU:
01.28.1830CA
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI BIG GAME FUJI 2.03mt 60-140gr Cast
SKU:
01.28.2014CA
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI SEAHUNTER 2.06m 80-300gr Cast
SKU:
01.28.2030CA
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 0,1 × 0,1 cm |
RYUJI ARAGON 60-150g 3,90mt
SKU:
01.19.3906
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,3 × 0,1 × 0,1 cm |
Ryuji Light Style LRF 0.5-5g
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
Dragon Maxima Carp 3.25
SKU:
24-29-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,6 κ. |
|---|
DTD BALL-X BARBONE 3.0
SKU:
DTD-10856-**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
BALL-X BARBONE 3.0 BLACK ,BALL-X BARBONE 3.0 BLUE ,BALL-X BARBONE 3.0 GREEN ,BALL-X BARBONE 3.0 ORANGE ,BALL-X BARBONE 3.0 PINK ,BALL-X BARBONE 3.0 RED ,BALL-X BARBONE 3.0 WHITE |
Dragon AGGRESSOR MTX
SKU:
24-8*-2**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Μ/Δ |
| Επιλέξτε προϊόν |
Aggressor MTX S2-7038-FUL 2.13m 1-10g ,Aggressor MTX S2-7612-XFL 2.28m 2-14g ,Aggressor MTX S2-801-XFMH 2.45m 7-30g ,Aggressor MTX S2-8012-XFL 2.45m 2-14g ,Aggressor MTX S2-8034-XFM 2.45m 4-21g ,Aggressor MTX S2-8038-FUL 2.45m 1-10g ,Aggressor MTX S2-8058-XFML 2.45m 3-18g ,Aggressor MTX S2-8078-XFM 2.45m 5-25g ,Aggressor MTX S2-901-XFMH 2.75m 7-30g ,Aggressor MTX S2-90114-XFMH 2.75m 10-35g ,Aggressor MTX S2-9034-XFM 2.75m 4-21g ,Aggressor MTX S2-9078-XFM 2.75m 5-25g |
















