Βλέπετε 157–168 από 183 αποτελέσματαSorted by latest
Ανά τιμή
Καλάμια
Dragon Maxima Carp 3.75
SKU:
24-31-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|
Dragon Maxima Carp 2.75 Lbs
SKU:
24-27-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Maxima 3.60mt 24-27-361 ,Maxima 3.90mt 24-27-391 |
Dragon Silver Edition Carp 4.0
SKU:
27-32-3*1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Silver Edition 3.60mt 27-32-361 ,Silver Edition 3.90mt 27-32-391 |
Dragon Silver Edition Carp 3.5
SKU:
27-30-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|
Dragon Silver Edition Boat 50
SKU:
27-50-220
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,4 κ. |
|---|
Dragon Silver Edition Carp 3.0
SKU:
27-28-391
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|
Dragon Silver Edition Bolognese
SKU:
27-16-*00
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Code:27-16-500 27-16-500 ,Code:27-16-600 27-16-600 ,Code:27-16-700 27-16-700 |
Dragon Guide Select Spin
SKU:
25-0*-2**
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Boxer 10-35gr 25-48-275 ,Butcher 4-21gr 25-03-260 ,Cobra 18-50gr 25-50-275 ,Executor 7-28gr 25-05-245 ,Gnom 7-28gr 25-05-260 ,Hornet 3-18gr 25-02-245 ,Tiger 8-30gr 25-47-275 ,Veltica 5-25gr 25-04-260 |
Persicus Hercules Competition 5
SKU:
Fal-hercules-Bolo
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon Surf Master
SKU:
01.01.4***
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,68 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Surf Master 170 4.00mt 01.01.4017 ,Surf Master 200 420mt 01.01.4220 |
Crever Grande Slam
SKU:
Cre-grandleSlam
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
Tica Crystal Multitip 3.35-3.96M
SKU:
Tic-multitip
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
















