Βλέπετε 1–12 από 24 αποτελέσματαSorted by latest
Αναζητήστε το καλάμι που ταιριάζει στο τρόπο που ψαρεύετε!!!
Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Ανά τιμή
Ανά brand
Surf Τηλεσκοπικά
RYUJI ARAGON 60-150g 3,90mt
SKU:
01.19.3906
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,3 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon HEAVY FIGHTER Tele100-250
SKU:
01.19.4225
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3,2 κ. |
|---|
Remixon FALCON surf tele 100-250gr
SKU:
01.17.4225
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 3 κ. |
|---|
Remixon Apache Tele Surf 250g
SKU:
01.30.253*
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Apache-Τηλεσκοπικό 250gr 3,00mt 01.30.2530 ,Apache-Τηλεσκοπικό 250gr 3,60mt 01.30.2536 ,Apache-Τηλεσκοπικό 250gr 3,90mt 01.30.2539 |
KUDOS Green Face IM6-Τηλεσκοπικό 80/150g 4,20mt
SKU:
01.01.4015
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon KUDOS Ultra Cast 200
SKU:
01.00.**20
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Ultra Cast 390 01.00.3920 ,Ultra Cast 420 01.00.4020 |
Remixon Kudos Avatar 150
SKU:
01.00.4015
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon KUDOS IM8 80-150gr
SKU:
01.00.4215
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
Remixon Millenium Surf
SKU:
01.35.**20
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Millenium 3.90 01.35.3920 ,Millenium 4.20 01.35.4220 ,Millenium 4.50 01.35.4520 |
Remixon Heavy Duty 2.70/3.00/3.90
SKU:
01.32.0**0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Heavy Duty 2.70 01.32.0270 ,Heavy Duty 3.00 01.32.0300 ,Heavy Duty 3.60 01.32.0360 ,Heavy Duty 3.90 01.32.0390 |
Remixon Galaxy 40-80gr
SKU:
01.30.1**0
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Galaxy 1.80 01.30.1880 ,Galaxy 2.10 01.30.2180 ,Galaxy 2.40 01.30.2480 ,Galaxy 2.70 01.30.2780 ,Galaxy 3.00 01.30.3080 ,Galaxy 3.60 01.30.3680 |




