Βλέπετε 1–12 από 16 αποτελέσματαSorted by latest
Εδώ θα βρείτε καλάμια σκάφους για καθετή, συρτή, big game.
Ανά τιμή
Ανά brand
Συρτής-Καθετής
Remixon Sniper
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Sniper 1.65M 01.05.1615 ,Sniper 1.80M 01.05.1815 ,Sniper 2.10M 01.05.2115 |
Remixon HURRICANE 20/40 lbs
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Hurricane 20/40lbs 1.20mt 01.05.1340 ,Hurricane 20/40lbs 1.50mt 01.05.1540 ,Hurricane 20/40lbs 1.65mt 01.05.1640 ,Hurricane 20/40lbs 2.10mt 01.05.2140 |
Dragon VIPER SEA HD H.D.R 400
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|
Dragon TROLLING MASTER Planer
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Trolling Master Planer 24-77-260 |
Sonik SK4 Boat rod
| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 0,1 × 0,1 cm |
Sonik SK3 Boat rod
| Βάρος | 0,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
SK3 BR 8/12LBS SK3BR010 ,SK3XTR BR 12/20LBS SK3XTRBR1 ,SK3XTR BR 20/30LBS SK3XTRBR2 ,SK3XTR BR 30/50LBS SK3XTRBR3 |
Remixon Heavy Duty 1.20-1.80
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Επιλέξτε προϊόν |
Heavy Duty 120m 01.32.0120 ,Heavy Duty 150m 01.32.0150 ,Heavy Duty 165m 01.32.0165 ,Heavy Duty 180m 01.32.0180 |
Remixon Solid Jig
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Solid Jig 1.65m 01.37.1640 ,Solid Jig 1.80m 01.371840 |
Remixon Rocky Boat 80lbs
| Βάρος | 0,9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Rocky Boat 1.68m 01.34.1680 ,Rocky Boat 1.80m 01.34.1880 |
Remixon CHALLANGER 60-100lbs
| Βάρος | 0,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
CHALLANGER 1.65m 01.31.1610 ,CHALLANGER 1.80m 01.31.1810 |
Dragon Thytan Baltic Boat 300
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 0,1 × 0,1 cm |
| Επιλέξτε προϊόν |
Thytan Baltic 2.40 20-45-240 ,Thytan Baltic 2.55 20-45-255 |



